بال تناسب اندام گوشی هوشمند نوجوانان تابستانی

بال: تناسب اندام گوشی هوشمند نوجوانان تابستانی کودکان بیماری کودکانه ثروتمند مدرسه دیابت

گت بلاگز اخبار اجتماعی جریمه خودروهای بدون مجوز تردد قطعی است ، اجرای طرح ترافیک تازه از 15 اردیبهشت

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: به اطلاع عموم شهروندان گرامی می‌رساند که طبق اعلام قبلی، طرح ترافیک در امسال از روز شنبه

جریمه خودروهای بدون مجوز تردد قطعی است ، اجرای طرح ترافیک تازه از 15 اردیبهشت

اجرای طرح ترافیک تازه از 15 اردیبهشت/جریمه خودروهای بدون مجوز تردد قطعی است

عبارات مهم : قانون

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: به اطلاع عموم شهروندان گرامی می رساند که طبق اعلام قبلی، طرح ترافیک در امسال از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت با رعایت دقیق قانون و مصوبات مراجع ذی ربط شروع خواهد شد و از آن تاریخ هرگونه تردد در محدوده طرح ترافیک، تنها بر اساس ضوابط تازه مجاز خواهد بود و در غیر این صورت تردد غیرمجاز تلقی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شرکت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در اطلاعیه شماره هشت خود اعلام کرد: « شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با هماهنگی پلیس راهور با نشانه برخورد شهروندمدارانه و تسهیل شرایط جهت عموم، تصمیم گرفته است در دو هفته آغازین اجرای طرح ترافیک ۹۷ حتی الامکان زمینه ای فراهم کند که کسی جریمه نشود. از این رو، در صورتی که بعضی افراد تردد غیرمجاز داشته باشند، جهت بار اول با ارسال پیامک به آنها، به ایشان وقت داده خواهد شد که با عضویت و شارژ حساب تا آخر اردیبهشت، جلوی جریمه شدن خود را بگیرند.

بدیهی است این برخورد ارشادی با نشانه زمینه سازی جهت تشویق به واکنش‌ها قانونی به جای تعجیل در برخورد فوری صورت می گیرد و به معنای عدم اجرای قانون راجع به متخلفان نهایی نیست.

جریمه خودروهای بدون مجوز تردد قطعی است ، اجرای طرح ترافیک تازه از 15 اردیبهشت

طرح ترافیک تازه با ایجاد زمینه تردد قانونی جهت آحاد شهروندان و تسهیل دریافت مجوز، انگیزه نقض قانون را از بین برده است و در مقابل، شرایط را جهت کنترل عبور و مرور در محدوده طرح، مهیا ساخته هست. از این رو، در صورتی که خودرویی بدون عضویت و دریافت مجوز وارد محدوده طرح ترافیک شود، طبق قانون هم جریمه خواهد شد و هم بدهی او بابت عوارض تردد به حساب ماشین منظور و از طرق قانونی دریافت خواهد شد.

سامانه my.tehran.ir که ثبت نام، شارژ حساب شهروندی و خرید مجوز روزانه در آن انجام می شود، تا آخر سال فعال خواهد بود و شهروندان محترم تا قبل از نخستین ورود به محدوده طرح می توانند در آن عضویت کرده و مجوز روزانه خریداری کنند تا تردد ایشان قانونی محسوب شود و مشمول جریمه نشود.

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: به اطلاع عموم شهروندان گرامی می‌رساند که طبق اعلام قبلی، طرح ترافیک در امسال از روز شنبه

کلیه دوربین های ورودی، خروجی و داخل معابر محدوده طرح ترافیک، تردد خودروها را ثبت می کنند و با توجه به زیاد کردن تعداد و تقویت دوربین ها، به عموم راکبان خودروها توصیه می شود از مسیر قانونی جهت عضویت و تردد در محدوده اقدام کنند تا با انباشت هزینه مضاعف جریمه و بدهی عوارض توأمان روبه رو نشوند.»

واژه های کلیدی: قانون | ترافیک | دریافت | قانونی | اردیبهشت | اجرای طرح | طرح ترافیک | جریمه خودروها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz